Naše stávající pacientky, které nám uvedly svoji emailovou adresu, se mohou objednat on-line z pohodlí svého domova. Využijte tohoto komfortu v kteroukoli denní dobu.
Pozor- rezervujte si vždy jen 1 termín, rezervací dalšího termínu (dokud neproběhla Vaše návštěva) se všechny Vaše rezervace automaticky vymažou! Technické upozornění- při objednávání dostanete na svůj e-mail heslo- při kopírování dejte pozor, ať jej nezkopírujete i s pauzou před ním- pak nefunguje!

Vždy pozorně čtěte potvrzovací e-mail, jelikož pokud je Vámi vybrané místo již obsazeno, přijde Vám zamítnutí a je třeba zvolit jiný čas!!! Pokud potvrzení nepřijde, raději zavolejte.

Dostanete od nás automatické upozornění na čas, na který jste objednaná 2dny předem na Váš e-mail. Pokud termín nemůžete využít, zrušte jej v on-line objednávači a pak si vyberte nový.

Pokud nová pacientka bez omluvy předem na 1. schůzku nepřijde, nebo pokud stávající naše pacientka několikrát za sebou bez omluvy předem nepřijde, považujeme to za neúctu k našemu času a práci, a v souladu s naším vnitřním řádem ji vyřazujeme z naší klientely. Děkujeme za pochopení...