Nebolestivá plastika nejen zevního genitálu přístrojem 
BTL Protégé Intima

- revoluce v intimní estetice, bez skalpelu a s okamžitými výsledky!

- je lékařský přístroj, který přináší možnost remodelace a zpevnění obličeje, ženského vnějšího genitálu, jizev a to bez chirurgického zásahu. Využívá společného, vzájemně se podporujícího efektu monopolárních radiofrekvenčních vln a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu prokrvení oblasti, produkci fibroblastů a tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Důsledkem podpory aktivace zdejších a produkce nových kolagenních a elastických vláken se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně, kůže se vyplňuje a vyrovnává vpadlé jizvy, vrásky... 

Intenzivní lokální prohřev např. poševního vchodu zlepšuje průtok krve, zvyšuje lokální metabolismus a zlepšuje se trofika kůže a sliznic a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje pevnost a pružnost tkání, zlepšuje sexuální prožitek i lubrikaci (zvlhčení při styku). Ošetření lze použít i na podporu zhojení po operacích na hrázi, odstranění bolestivosti hráze po porodu, opakujících se rupturách vchodu poševního při styku, při bolestech u lichenu, bolestivých jizev v mnoha lokalizacích ...

Ošetření BTL Protégé Intima je zcela neinvazivní, příjemné, pacientka necítí žádný diskomfort. Není třeba používat žádná anestetika a s terapií není spojena žádná rekonvalescence. Lze takto ošetřit i jakoukoli nepěknou či bolestivou jizvu, vrásky, mírně povadlou kůži...

Jako jediný Protégé Intima nabízí neinvazivní a zcela nebolestivou alternativu pro pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě vnějšího genitálu, ale chirurgické řešení je pro ně nevhodné nebo kontraindikované.

Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží pouze po estetickém efektu, ale i pacientky s jinými indikacemi, nebo pro ošetření jizev či vrásek v obličeji i muži. Indikace jsou estetické, nebo zdravotní, např.: asymetrie stydkých pysků, propadlé jizvy po poporodním šití či po odstranění kondylomat, bolesti hráze po porodu, bolesti zevního genitálu při styku (nebo sezení) v klimakteriu a jiné...

Zajímavým vedlejším efektem terapie genitálu je zvýšení libida, zlepšení lubrikace a zintenzivnění sexuálních prožitků, velmi pozitivní odraz v sebevědomí ženy a harmonii jejího partnerského vztahu. Ošetření trvá cca 1 hodinu a ženy jej vnímají jako příjemné a intenzívní teplo. Efekt budete cítit a vidět po každém jednotlivém ošetření, po ošetření probíhají intenzivní pozitivní změny další týden, tedy maxima efektu tkáň dosáhne po týdnu od ošetření. Pro dosažení nejlepších a dlouhodobých výsledků doporučujeme čtyři opakování.

Video s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem CSc. o BTL Protégé Intima.....zde.

Protégé je vhodné i pro ošetření jizev- změkčí je a stanou se pružnými a méně nápadnými, nebo pro ošetření vrásek v obličeji- stanou se mělčími, ale obličej má stále přirozený vzhled i mimiku, vrásky vyplňuje vlastní tkáň a kůže se tímto vyplněním nijak nevytahuje.

Milé dámy, co jiní prokouří a prohýří, Vy můžete investovat do sebe, své krásy, sebevědomí, intimity partnerského života a zdraví.

Cena ....2.700 Kč/1 ošetření, při platbě 4 ošetření (celý cyklus remodelace) předem
cena celkem pouhých 9.500 Kč!
Ošetření jizev, vrásek ...2.700 Kč/1 ošetření.

Efekt 4 ošetření vydrží až 2roky. Pak je vhodné sérii ošetření zopakovat. Je také možné po prvních 4 ošetřeních udělat 1 aktivační ošetření 1x/6měs., aby plný efekt trval nepřetržitě.

                        Objednejte se i konzultujte na tel. č. 777 788 155. 

Neváhejte a vstupte do dalšího levelu péče o sebe. Prodáváme i dárkové poukazy.


Reference klientek:

"Ošetření bylo překvapivě velmi příjemné. Výsledek byl vidět okamžitě po zákroku a s každým dalším zákrokem se zlepšoval. I po 3 měsících jsou ošetřované partie pevnější." (Andrea)

"Mé bolesti při styku přetrvávající již 1,5 roku od porodu po jediném ošetření zcela zmizely. Ještě nikdy jsem nebyla z léčebného zásahu tak nadšená." (Simona)

"Již léta jsem při styku nic necítila, což značně snižovalo moje libido. Po ošetření tkáně zpevněly, dovřely a já mám opět radost z intimního soužití s mým milovaným mužem. Děkuji."(Jitka)

  • "V klimakteriu je vám pořád něco...jednou máte pocit svědění, jindy pocity suchosti, při styku nedostatečné vlhkosti, nedostatečného sevření a prožitku, nebo nepopsatelné trnutí. Po ošetření je vše pryč. Mám radost ze svého Nového těla a nejraději bych se nechala ošetřit celá..."(Dagmar)

"Je mi 69 let a styk byl pro mě již léta nepříjemný až bolestivý. Od ošetření se rozplynuly všechny mé bolestivé a nepříjemné pocity, což mělo úžasný vliv na probuzení mého libida. Bez nadsázky mohu říci, že ošetření Protégé Intima zachraňuje vztahy. Užíváme si s manželem jako zamlada."(Milena)

"Výsledek mě mile překvapil! Pocitově i vzhledově jasný rozdíl již po prvním ošetření, koukal i manžel...lakonicky poznamenal...škoda, že to nemohou vidět všichni."(Lenka)

"Nečekala jsem tak výraznou změnu již po 1. ošetření!"(Helena)

"Krásně se mi vyhladily vrásky na čele, zjemnily mimické vrásky kolem očí a úst, zatáhla se volná kůže pod bradou. Připadám si krásná a mám pocit, že se po mně všichni ohlížejí." (Sára)

"Jizva po císařském řezu byla velmi nepěkná a byla zdrojem mých komplexů. Po ošetření oplaskla, netáhne a je mnohem nenápadnější, zmizel převis břicha nad ní. Děkuji." (Petra)