Spolupracuji

1. Hrad a zámek Dolní Kounice... v energii láskyplné péče, krásném historickém prostředí pořádáme svatby, promoce, firemní párty, plesy s neobyčejnou atmosférou, akce pro školy a školky, na které děti, jejich učitelé i rodiče dlouho s radostí vzpomínají. Prostory jsou k dispozici i podnikatelským aktivitám, dlouhodobému pronájmu apod. Více zde:

2. Homeopatie, homeopatická škola, astropsychologie ...... více zde:

3. Xenie Pilíková... EFT, těhotenské masáže, masáže kojenců, zdravotní a relaxační masáže...více zde:

4. Erika Hubelová ... lymfodrenážní masáže... více zde:

5. Martina Lejska Maštalířová ...homeopatie, tradiční čínská medicína, kraniosakrální terapie, masáže, Bachova květová terapie, a mnoho dalšího...více zde:

6. Barbora Kamenská- BIOTERAPIE- podporuje sebeléčebné procesy v těle. Zklidňuje a uvolňuje tělo a celý nervový systém Podporuje lymfatický systém Rozpouští traumata a strachy uložené v buněčné paměti těla Bioterapie je vhodná pro nastávající maminky jako podpora a příprava na porod. Novorozeným miminkům ulehčuje přechod z bezpečného prostředí těla maminky, na tento svět. Navozuje klidný spánek. Zmírňuje, uvolňuje a upravuje procesy v těle miminka, které vznikají v průběhu porodu a po něm. Tel. kontakt 775 173 767, e-mail: barbora.kamens@seznam.cz, cena od 450Kč/hod.

7. Irena Lištiaková- Cesta (The journey od Brandon Bays)

"Cesta" se zrodila z osobní zkušenosti Brandon Bays, světově uznávané terapeutky, učitelky a autorky knih, které se podařilo pomocí spontánně vyvinuté metody zcela vyléčit diagnostikovaný nádor dělohy, velký jako basketbalový míč, bez jakýchkoli léků nebo operace během necelých 7 týdnů. Techniky své práce pak popsala v knize Cesta ("The Journey"), která se stala mezinárodním bestsellerem. Jedná se o jednoduchou, ale velice účinnou metodu integrace mysli, těla a ducha, která vede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle. Objednat se můžete na tel. č. 737 262 409, nebo mailu: irena.list@centrum.cz . Cena 850Kč/hod., trvá obvykle 2-2,5 hod.

8. Mgr. Michaela Meera, tel: 608 860 547, www.pontelavita.cz, www.inoutbody.cz - semináře, rituály pro dívky a ženy...více zde:, a ženské sukýnky - pizzetky...více zde:

9. MUDr. Věra Zemanová- Celostní medicína- The Reconnection, Reconnective healing, metoda Dr. Jonáše, pro aktivaci samoléčby zejména při opakovaných nebo chronických zdravotních potížích všeho druhu. Více zde www.verazemanova.cz.

10. Těhotenské služby- porodní asistentka Kateřina Sedláčková- průvodce těhotenstvím, porodem, kojením, vázání šátků... více zde.

11. Bachovy květové esence- Ing. Jana Rodáková- bylinná léčba zejména u psychických stavů strachu, depresí, plačtivosti, nespavosti... Objednat se můžete u Ing. Jany Rodákové na tel. č. 608 44 76 33, nebo na mailu jana.bachovky@seznam.cz, cena 400Kč za hod.

12.Hanka Partyková... kraniosacrální terapie, vaginální mapování, práce s tělem a kundalini joga vedoucí k otevření a posílení vlastního tělesného přijetí a sexuality...více zde:

13. Studio BIANCA- Centrum vývojových a nápravných cvičení, klub společenských tanců v přízemí
na Vranovské 19, Brno...více zde.