Nebolestivá plastika zevního genitálu přístrojem BTL Protégé intima

- revoluce v intimní estetice, bez skalpelu a s okamžitými výsledky!

- je lékařský přístroj, který přináší možnost remodelace a zpevnění ženského vnějšího genitálu bez chirurgického zásahu. Využívá společného, vzájemně se podporujícího efektu monopolárních radiofrekvenčních vln a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně 
v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu prokrvení oblasti, produkci fibroblastů a tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Důsledkem podpory aktivace zdejších a produkce nových kolagenních a elastických vláken se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků (labia majora a labia minora). 

Intenzivní lokální prohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve, zvyšuje lokální metabolismus a zlepšuje se trofika kůže a sliznic a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje pevnost a pružnost tkání, zlepšuje sexuální prožitek i lubrikaci (zvlhčení při styku). Ošetření lze použít i 
na podporu zhojení po operacích na hrázi, odstranění bolestivosti hráze po porodu, opakujících se rupturách vchodu poševního při styku, při bolestech u lichenu ...

Ošetření BTL Protégé Intima je zcela neinvazivní, příjemné, pacientka necítí žádný diskomfort. Není třeba používat žádná anestetika a s terapií není spojena žádná rekonvalescence. Lze takto ošetřit i jakoukoli nepěknou či bolestivou jizvu, povadlou kůži...

Jako jediný Protégé Intima nabízí neinvazivní a zcela nebolestivou alternativu pro pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě vnějšího genitálu, ale chirurgické řešení je pro ně nevhodné nebo kontraindikované.

Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží pouze po estetickém efektu, ale i pacientky s jinými indikacemi. Např.: asymetrie stydkých pysků, propadlé jizvy po poporodním šití či po odstranění kondylomat, bolesti hráze po porodu a jiné...

Zajímavým vedlejším efektem terapie je zvýšení libida, zlepšení lubrikace a zintenzivnění sexuálních prožitků, velmi pozitivní odraz v sebevědomí ženy a harmonii jejího partnerského vztahu. Ošetření trvá cca 1,5 hodiny a ženy jej vnímají jako příjemné a intenzívní teplo. Efekt budete cítit a vidět po každém jednotlivém ošetření, po ošetření probíhají intenzivní pozitivní změny další týden, tedy maxima efektu tkáň dosáhne po týdnu od ošetření. Pro dosažení nejlepších a dlouhodobých výsledků doporučujeme čtyři opakování.

Video s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem CSc. o BTL Protégé Intima.....zde.

Milé dámy, co jiní prokouří a prohýří, Vy můžete investovat do sebe, své krásy, sebevědomí, intimity partnerského života a zdraví.

Cena....2500 Kč/1 ošetření, při platbě 4 ošetření (celý cyklus remodelace) předem
cena celkem pouhých 8000Kč!
Ošetření jizev, vrásek...2500Kč/1 ošetření.

                        Objednat se i konzultovat můžete na tel. č. 777 788 155. 

Neváhejte a volejte. Prodáváme i dárkové poukazy.


Reference klientek:

"Ošetření bylo překvapivě velmi příjemné. Výsledek byl vidět okamžitě po zákroku a s každým dalším zákrokem se zlepšoval. I po 3 měsících jsou ošetřované partie pevnější." (Andrea)

"Mé bolesti při styku přetrvávající již 1,5 roku od porodu po jediném ošetření zcela zmizely. Ještě nikdy jsem nebyla z léčebného zásahu tak nadšená." (Simona)

"Již léta jsem při styku nic necítila, což značně snižovalo moje libido. Po ošetření tkáně zpevněly, dovřely a já mám opět radost z intimního soužití s mým milovaným mužem. Děkuji."(Jitka)

  • "V klimakteriu je vám pořád něco...jednou máte pocit svědění, jindy pocity suchosti, při styku nedostatečné vlhkosti, nedostatečného sevření a prožitku, nebo nepopsatelné trnutí. Po ošetření je vše pryč. Mám radost ze svého Nového těla a nejraději bych se nechala ošetřit celá..."(Dagmar)

"Je mi 69 let a styk byl pro mě již léta nepříjemný až bolestivý. Od ošetření se rozplynuly všechny mé bolestivé a nepříjemné pocity, což mělo úžasný vliv na probuzení mého libida. Bez nadsázky mohu říci, že ošetření Protégé Intima zachraňuje vztahy. Užíváme si s manželem jako zamlada."(Milena)

"Výsledek mě mile překvapil! Pocitově i vzhledově jasný rozdíl již po prvním ošetření, koukal i manžel...lakonicky poznamenal...škoda, že to nemohou vidět všichni."(Lenka)

"Nečekala jsem tak výraznou změnu již po 1. ošetření!"(Helena)