Nebolestivá plastika zevního genitálu přístrojem BTL Protégé intima

- revoluce v intimní estetice, bez skalpelu a s okamžitými výsledky!

- je lékařský přístroj, který přináší možnost remodelace a zpevnění ženského vnějšího genitálu bez chirurgického zásahu. Využívá společného, vzájemně se podporujícího efektu monopolárních radiofrekvenčních vln a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně 
v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu prokrvení oblasti, produkci fibroblastů a tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Důsledkem podpory aktivace zdejších a produkce nových kolagenních a elastických vláken se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků (labia majora a labia minora). 

Intenzivní lokální prohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve, zvyšuje lokální metabolismus a zlepšuje se trofika kůže a sliznic a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje pevnost a pružnost tkání, zlepšuje sexuální prožitek i lubrikaci (zvlhčení při styku). Ošetření lze použít i 
na podporu zhojení po operacích na hrázi, odstranění bolestivosti hráze po porodu, opakujících se rupturách vchodu poševního při styku...

Ošetření BTL Protégé Intima je zcela neinvazivní, příjemné, pacientka necítí žádný diskomfort. Není třeba používat žádná anestetika a s terapií není spojena žádná rekonvalescence. Lze takto ošetřit i jakoukoli nepěknou či bolestivou jizvu, povadlou kůži...

Jako jediný Protégé Intima nabízí neinvazivní a zcela nebolestivou alternativu pro pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě vnějšího genitálu, ale chirurgické řešení je pro ně nevhodné nebo kontraindikované.

Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží pouze po estetickém efektu, ale i pacientky s jinými indikacemi. Např.: asymetrie stydkých pysků, propadlé jizvy po poporodním šití či po odstranění kondylomat, bolesti hráze po porodu a jiné...

Zajímavým vedlejším efektem terapie je zvýšení libida, zlepšení lubrikace a zintenzivnění sexuálních prožitků, velmi pozitivní odraz v sebevědomí ženy a harmonii jejího partnerského vztahu. Ošetření trvá cca 1,5 hodiny a ženy jej vnímají jako příjemné a intenzívní teplo. Efekt budete cítit a vidět po každém jednotlivém ošetření, pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme čtyři opakování.

Video s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem CSc. o BTL Protégé Intima.....zde.

Milé dámy, co jiní prokouří a prohýří, Vy můžete investovat do sebe, své krásy, sebevědomí, intimity partnerského života a zdraví.

Cena....2500 Kč/1 ošetření, při platbě 4 ošetření (celý cyklus remodelace) předem
cena celkem pouhých 8000Kč!
Ošetření jizev, vrásek...2500Kč/1 ošetření.

                        Objednat se i konzultovat můžete na tel. č. 777 788 155. 

Neváhejte a volejte. Prodáváme i dárkové poukazy.


Reference klientek:

"Ošetření bylo překvapivě velmi příjemné. Výsledek byl vidět okamžitě po zákroku a s každým dalším zákrokem se zlepšoval. I po 3 měsících jsou ošetřované partie pevnější." (Andrea)

"Mé bolesti při styku přetrvávající již 1,5 roku od porodu po jediném ošetření zcela zmizely. Ještě nikdy jsem nebyla z léčebného zásahu tak nadšená." (Simona)

"Již léta jsem při styku nic necítila, což značně snižovalo moje libido. Po ošetření tkáně zpevněly, dovřely a já mám opět radost z intimního soužití s mým milovaným mužem. Děkuji."(Jitka)

  • "V klimakteriu je vám pořád něco...jednou máte pocit svědění, jindy pocity suchosti, při styku nedostatečné vlhkosti, nedostatečného sevření a prožitku, nebo nepopsatelné trnutí. Po ošetření je vše pryč. Mám radost ze svého Nového těla a nejraději bych se nechala ošetřit celá..."(Dagmar)

"Je mi 69 let a styk byl pro mě již léta nepříjemný až bolestivý. Od ošetření se rozplynuly všechny mé bolestivé a nepříjemné pocity, což mělo úžasný vliv na probuzení mého libida. Bez nadsázky mohu říci, že ošetření Protégé Intima zachraňuje vztahy. Užíváme si s manželem jako zamlada."(Milena)

"Výsledek mě mile překvapil! Pocitově i vzhledově jasný rozdíl již po prvním ošetření, koukal i manžel...lakonicky poznamenal...škoda, že to nemohou vidět všichni."(Lenka)

"Nečekala jsem tak výraznou změnu již po 1. ošetření!"(Helena)