Jsme tu pro Vás

Milé dámy, protože se občas nemůžete dovolat pro obsazenost našich linek nebo vytížení personálu a my se nechceme stát nedostupnými, vytvořily jsme pro Vás servis služeb tak, aby telefon zůstával jen pro ty, kdo mohou a chtějí vysedávat u telefonu.

V Úvodu tohoto webu nebo níže na podtržených odkazech najdete způsob,

1) jak nám jednoduše posílat scany svých výsledků vyšetření, na která jsme Vás poslaly
2) možnost on-line objednání a přeobjednání (podmínkou je Vaše platná e-mailová adresa uvedená
v kartě u nás), nebo
3) linku MediFone, na niž můžete volat kvůli akutní potřebě konzultace i mimo ordinační hodiny a i bez nutnosti aktivace VIP balíčků,

4) na tomto webu najdete mnoho odpovědí na své otázky např. ohledně volby antikoncepce nebo potíží s antikoncepcí, řešení nepěkných vrásek či bolestivých jizev na různých místech apod.

Abychom pro Vás udělaly maximum, posíláme Vám prostřednictvím automatu nového programu i připomínku e-mailem 2dny před datem Vašeho objednání, aby jste měly dostatek času si vše zařídit, ev. se přeobjednat pokud Vám termín již nevyhovuje.

5) gynekolog je lékařem 1.linie, tedy ošetřuje i pacientky s akutními potížemi a tedy někdy dojde ke zdržení a trávíte nějaký čas v čekárně. Pořadí pacientů určuje lékař! a je dáno objednáním, příchodem i závažností potíží pacientek. Pokud ale nechcete čekat, najdete
u nás také řešení- možnost objednat se na specielní dobu, kdy tu budeme v dohodnuté době jen pro Vás- viz. níže bod C).

6) Tím, že od 1.1.2018 získáváme posilu do teamu, můžeme si dovolit Vám pro zvýšení Vašeho komfortu nabídnout i nový level VIP péče, viz možnosti níže.

E-mailová komunikace narostla do obrovských rozměrů, proto ji od 1.2.18 ponecháváme pouze pro nadstandardní balíčky služeb, ostatní e-maily jsou automatizovány programem, proto nemá smysl
na ně odepisovat- odpovědi nevidíme!

A) VIP Nadstandardní balíček gynekologické péče

Zahrnuje:
- komunikaci e-mailem v době kdy máte čas, zasílání scanů žádanek e-mailem k vyjádření lékařky
- zasílání elektronických Rp na Váš e-mail nebo telefon
- objednání e-mailem v případě plného on-line objednávače nebo
- objednání dle speciálního přání pac. mimo ord. dobu vybrané lékařky (viz. bod C)
- konzultace výsledků, zdravotních potíží, doporučení na odborníky z dalších oborů
- doporučení  alternativních možností terapie, výběru Tkáňových solí apod.
- jednorázová vyšetřovací zrcadla (max. 3ks/rok)
- platnost od zaplacení až do 31.1. následujícího roku

Tuto více než roční službu máte u nás v ceně např. 20 minutové masáže!
Můžete si ji zařídit osobně u sester, nebo ji můžete aktivovat on-line takto:

zašlete 299Kč na ČÚ 43-8281750217/0100, VS 2019, do komentáře své jméno. Po zaplacení poradny pošlete scan dokladu o zaplacení tudy ... Poté Vám bude na Váš mail zaslána e-mailová adresa platná pro příslušný rok (od platby až do konce ledna dalšího roku, abyste měla dostatek času na obnovu služby na další rok).

B) VIP Nadstandardní těhotenský balíček

Období těhotenství je časem, kdy chcete mít pro sebe i děťátko co nejvíce času, klidu a pohody. My jsme se rozhodly vyjít Vám vstříc nabídkou balíčku služeb cílených tak, aby jste se na návštěvy u nás vždy srdečně těšily.

Zahrnuje na celé těhotenství až do 6týdnů po datu porodu:
- poradny ve specielní době mimo běžný ambulantní ruch, bez čekání
- poradny v dvojnásobku běžné doby, aby jste měla dostatek prostoru pro Vaše dotazy a přání
- poradny bez rušení telefony
- v každé poradně možnost přítomnosti člena rodiny
- fotografie miminka dle Vašeho výběru (do 5ks)
- stanovení pohlaví plodu
- e-mailová komunikace bez čekání u telefonu- výsledky, konzultace, doporučení
- zasílání elektronických Rp do Vašeho e-mailu nebo telefonu
- jednorázová vyšetřovací zrcadla (bez limitu)

Celý tento repertoár služeb po dobu 10 měsíců za cenu 1 vstupenky na koncert! Balíček si můžete zařídit osobně u sester, nebo jej můžete aktivovat on-line takto:

zašlete 2500Kč na ČÚ 43-8281750217/0100, VS 1968, do komentáře své jméno. Po zaplacení balíčku pošlete scan dokladu o zaplacení tudy ... Poté Vám bude v poradně předána adresa pro e-mailovou komunikaci a u nás v systému registrována Vaše volba balíčku.

C) Potřebujete ošetření bez čekání?

...v tom případě doporučuji využít možnost jednorázově se objednat mimo běžný ordinační čas lékařky.
V běžné ordinační době Vám přednostní ošetření nemůžeme nabídnout, jelikož by to bylo neetické- pořadí pacientů je dáno především závažností jejich zdravotních potíží. Máme pro Vás ale nabídku individuálně se s lékařkou dohodnout na dobu mimo objednané pacientky, bez čekání, bez rušení telefonáty během Vašeho ošetření, bez stressu z mnoha dalších čekajících v čekárně,  v ceně máte i jednorázová vyšetřovací zrcadla.
Za 499Kč- cenu pleťového krému získáte
absolutního soukromí a max. využití Vašeho času přesně v tu dobu, kdy Vám to vyhovuje. Objednání do této speciální doby mimo ordinační hodiny lékařky je možné provést telefonicky nebo pokud máte aktivován Nadstandardní balíček gynekologické péče, pak i e-mailem. Platba probíhá na místě, ev. předem převodem opět na ČÚ 43-8281750217/0100, s VS 2222.

D) VIP balíček "Osobní lékař"

- e-mailová komunikace on-line včetně všech bonusů bodu A)
- vyšetřovací jednorázová zrcadla bez limitu
- vyšetření dle osobní dohody- ve zvláštní době, bez rušení telefony, bez čekání ...všechny bonusy bodu C)

Cena 1000Kč od zaplacení do konce ledna následujícího roku. Za cenu hodinové konzultace u odborníka (ekonoma, lékaře, právníka...) získáte na rok výhody péče osobního lékaře. Platba je možná zasláním 1000Kč na účet č. 43-8281750217/0100, s VS 3333 a odeslání dokladu o potvrzení tudy, nebo osobně na naší sesterně.