VAŠE OHLASY

- 26.11. se nám v 4.20h narodil Ondřej! Moc vás zdravíme, děkujeme zatím za úžasnou vaši péči, děkujeme za pochopení a lidskost nádhernou...
S pozdravením Zuzana


- Hello Doctor Sarka,
Good day to you ,
This is to inform, you although its late :) on JUNE 13 we blessed with a baby BOY and with god grace both mother and baby both doing good. Hope you having good time and in good health :)
Regards, Sid


Jste fakt hodná, ani nevím, čím jsem si zasloužila objetí... :) I mně pomohlo, jak jste mi to vysvětlila, že jste mi řekla, ze ty svěrače praskají při porodech a znovu se sešívají. Pomohlo mně, že se mi oddálí vyjímečne menzes, proste vsechno.
Já to říkam pořad... i když mam víc přátel chlapů, tak ženské doktorky prostě jsou jedinečné (zpravidla protože komunikace a empatie je taaak prostě důležitá... Škoda, že chirurgové nebývaji i ženy..
Díky moc!!! Napisu Vám. M  - p. doktorko, dneska jste na mna byla tak strasne moc hodná, pripadala jsem si jak se svou vlastní sestrou, dekuji Vám za to. 

Dobrý den MUDr. Kutálková,
Chtěla bych vám upřímně poděkovat za Vaši výjimečnou péči a ohromnou laskavost během nedávné gynekologické prohlídky. Jako medik chápu, že komunikace s pacienty může být náročná, ale u Vás to bylo naprosto v pohodě.
Vaše schopnost uklidnit mě a vytvořit pohodové prostředí během prohlídky mi dodala důvěru a pocit pohodlí, což má obrovský význam při tak citlivém tématu.
Děkuji vám za Vaši profesionalitu a lidský přístup. Takoví lékaři jako jste vy skutečně zlepšují životy svých pacientů.
S přáním pěkného dne Y.S.


Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš čas a telefonáty, které jste se mnou vedla. Toto období je pro mě náročné jak fyzicky, tak i psychicky vzhledem k ne příliš optimistické diagnóze mého prvního těhotenství. Nakonec jsme se s partnerem rozhodli pro řešení v nemocnici. P.D.


Vážená paní doktorko, srdečně přejeme krásné prožití Vánoc, do nového roku 2024 pevné zdraví, veselou mysl, spoustu radosti a krásných zážitků.
Jste náš anděl a zlaté světýlko v našem zdravotnictví 🤗.
Děkuji Vám za Vaši velkorysost a ochotu.
S láskou Hana s rodinou. 

Dobrý den, paní doktorko,
moc Vám děkuji za výsledky a rady. Jsem ráda, že vím, na čem mám pracovat.
Ráda bych Vám řekla, že si Vás moc vážím a jsem vděčná za to, že s Vámi mohu mluvit o všem na rovinu.
Přeji Vám příjemné dny a ještě jednou děkuji.
S pozdravem
Leona