Gynekologické centrum ŠÁRKA s.r.o.

- je zapsáno v Obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně- oddíl C, vložka 65873. 
Patří mezi nejvyhledávanější gynekologie v Brně. Mluvíme i anglicky a francouzsky. 
Přehled našich služeb najdete dole na této stránce...

Jsme tým odborníků ve svém oboru, poskytujeme kvalitní komplexní lékařské služby preventivní 
i léčebné v oblasti gynekologie a souvisejících oborů. Vždy profesionální a současně osobní přístup je u nás samozřejmostí. Věnujeme velkou péči individualitě pacienta, jeho přání a komfortu. Používáme při vyšetření jednorázová sterilní plastová vyšetřovací zrcadla, samozřejmostí je u nás ultrazvukové vyšetření, kardiotokografické vyšetření plodu, ambulantně zavádíme veškerá nitroděložní tělíska (nehormonální, hormonální i spec. tělísko Gynefix, více...www.antikoncepce.cz). Provádíme také vyšetření na skryté krvácení z dolní části tlustého střeva, na Chlamydia trachomatis i kryo- ošetření bradavic (zmrazením), nebo ošetření mimo ordinační dobu dle přání pacientky.

Milé dámy, pokud s námi chcete či potřebujete komunikovat bez čekání u telefonu, bez ohledu na ordinační dobu, nebo na vytíženost personálu a linek, a zcela dle svých potřeb, bez nutnosti Vaší přítomnosti v Brně, máte k dispozici tzv. e-mailovou poradnu. Zde se můžete z pohodlí domova objednávat, konzultovat své zdravotní potíže, my Vám můžeme posílat elektronické recepty... Pokud máte zájem o emailovou poradnu, můžete si ji zařídit osobně u sester, nebo ji můžete aktivovat on-line: zaslat 150Kč na ČÚ 43-8281750217/0100, VS 2017, do komentáře své jméno. Po zaplacení poradny pošlete scan dokladu o zaplacení tudy ... Poté Vám bude na Váš mail zaslána e-mailová adresa platná pro příslušný rok (od počátku prosince až do konce ledna dalšího roku, abyste měla dostatek času na obnovu služby na další rok).

Zde si můžete zjistit, zda vydává léky na elektronické recepty právě Vaše oblíbená lékárna.

 

Od 1.4.2012 se vzhledem ke změnám v zákonech dívky do 18. narozenin by měly být ošetřovány 
za přítomnosti svého zákonného zástupce, nebo s jeho písemným souhlasem. Proto žádáme všechny nezletilé, aby k nám na první návštěvu přišly s rodičem nebo s sebou přinesly "Souhlas zákonného zástupce nezletilého pacienta staršího 15 let. Pokud by rodiče chtěli dceru nechat očkovat (nebo plánovali jiný zákrok), musejí nejprve 1rodič (zákonný zástupce) i dcera nad 15let, oba plně rozumějící plánovanému výkonu, podepsat "Souhlas- nesouhlas s poskytnutím zdravotních služeb". Všechny Formuláře jsou ke stažení zde.

Aktuální ceník služeb Gynekologického centra ŠÁRKA s.r.o. nehrazených zdravotními pojišťovnami je trvale k dispozici zde na webu Centra i na nástěnce v čekárně.

Všechna činnost našeho týmu Vám nabízí způsob, jak povýšit svůj uspěchaný život na báječný zážitek plný zdraví a radosti. Naše pacientky jsou pro nás VIP, proto tak obrovská nabídka našich služeb:

Nebolestivé omlazení/ plastika/ rejuvenace zevního genitálu
s okamžitými výsledky!...více zde. Objednání a konzultace na tel.č.: 777 788 155.

Fyzioterapie...více zde.

Formuláře pro pacientky do 18 let najdete zde.

On-line objednat se můžete zde.

Informace k úschově pupečníkové krve Vašeho děťátka najdete zde.

Více informací o hormonální antikoncepci najdete zde.

Informace o nehormonální antikoncepci najdete zde.

Touto cestou můžete posílat výsledky, které nám potřebujete předat... tudy. Pokud potřebujete naši reakci, použijte telefonní čísla nebo si aktivujte e-mailovou poradnu (návod červeně výše). Děkujeme.

Ceník služeb najdete zde.

Pro Vás, kdo nestíháte sledovat naše stránky pravidelně a chcete být informováni, jsem vytvořila možnost registrovat se níže a všechny novinky v Gynekologickém i Alternativním centru Vám včas oznámím e-mailem:

S úctou MUDr. Šárka Kutálková